«

»

Мар 14

Утримання свиноматок: парагваєць відреставрував свинокомплекс у Молдові

Утримання свиноматок: парагваєць відреставрував свинокомплекс у Молдові

     Сучасне стійлове та кормороздаточне обладнання для «гарної свинки»

На шляху до Відкриття власного свинокомплексу Луїсу Жувінелю довелося проїхати 13.300 км и обігнути пів земної Кулі. Заповзятий бізнесмен родом з Парагвай (Південна Америка) довгий час працював менеджером у Галузі свинарства в Данії. Вісім років тому його зі Скандінавії потягнуло в Південно-східну Європу. Сьогодні Луїс Жувінель займається розведення поросят по замкнутому циклу и є власником великого свинокомплексу з маточним поголів’ям в 3500 тварин.

     Стійлове обладнання та кормороздатні системи з фехтує

Але виробничий Потенціал свиноферми з поетичними назв «Porco Bello», тобто «гарна свинка», розташованої недалеко від столице Республики Молдова — Кишинева. Мета Луїса — збільшити маточне поголів’я до 4000 Місць. Для реалізації такого амбітного завдання підприємець залучив Компанію Big Dutchman: велика частина стійлового обладнання для свиноферм поставлена ​​цією компанією з головного Офісом в Фехта-Кальвеслаге (Німеччина). Крім цього компанія обладнала господарство системами для управління мікрокліматом, що забезпечують сприятливий для тварин клімат в приміщеннях ферми.

     Ще десять років тому в Молдові Було складно купити якісну свинину — всі аргументи говорили на користь відкриття власної справи з виробництва свинячого м’яса. Те, що шлях до здійснення цієї Ідеї буде тернистим — у прямому СЕНСІ цього слова — Було зрозуміло Одразу: «довів починати практично з нуля, заново запускати свинокомплекс», — згадує Луїс. Будівлі комплексу, побудованого ще в радянські часи, перебували в занедбаному стані. «Крізь густі чагарника можна Було Ледь Побачити сараї, а на даху одного з них навіть росли дерева!» — розказав Луїс.

     Поступова санація репродуктора

З моменту початку відновлювальних робіт у 2009 році заходи відносно санації проводяться поступово, але безперервно. Занедбані будинки відновлюються Одне за іншім в умовах працюючих господарствах, і світло в кінці тунеля вже видно. Цей процес знаходиться в стані постійної динаміки: частково використовується стійлове обладнання, якщо воно знаходиться в хорошому стані. Воно застосовується лише протягом нетривалого періоду — поки тварин не розмістять в нових корпусах.

     Велика частина корпусів Вже відреставрована и обладнання за останнім словом техніки, в той момент коли у інших будівлях ще лунає стукіт молотків. Темп відновлювальних робіт безпосередньо залежить від виручки, яку приносить Луїсу Жувінелю господарство, розраховане на 110 робочих місць. Ми реінвестуємо прибуток «.    

     Бізнесмен з Парагвай налаштованості рішуче: його мета з одного боку і надалі тримати марку виробника високоякісної свинини, виграючи битву за вітчизняного споживача; з іншого боку — не забувати про конкуренцію, коли Молдавська ринок буде відкритий. Вже зараз далекоглядний підприємець готується до конкуренції з Європейськими виробника.

Друк на дисках