Послуги

     Наша компанія ТОВ «Агробестселлер» разом із партнерами пропонуємо Вам не лише високоякісне професійне обладнання але і сервіс та послуги.

     Надаємо послуги:

      ІНЖИНІРИНГ І КОНСУЛЬТАЦІЇ:  надаємо консультаційні та інжинірингові послуги з розробки технології обладнання. Ми допомагаємо підібрати необхідне обладнання і здійснити його поставку.

     ПРОЕКТУАННЯ: від якісного проектування залежать експлуатаційні характеристики, витрати на виробництво і монтаж, економічні показники роботи. Наші фахівці на високому рівні і з мінімальними витратами фінансів і часу розроблять проект об’єкта і технологічну схему, які будуть оптимальним для Вас, а також відповідатимуть всім нормам і ГОСТам.

     БУДІВНИЦТВО об’єктів будь-якої складності: Працюємо з кількома будівельно-монтажними організаціями, які можуть будувати об’єкти любої складності і виконувати як окремі будівельно-монтажні роботи так і будівництво «під ключ». Всі види робіт починаючи від земляних закінчуючи пусконалагоджувальними здійснює команда професіоналів пройшла навчання на провідних європейських підприємствах.

     ПОСТАЧАННЯ технологічного обладнання від виробників. Наше обладнання може доставлятися як по Україні так і імпортуватися від виробників. Для доставки імпортного обладнання співпрацюємо з акредитованими на митниці компаніями перевізниками, які доставлять і розмитнять товар. Підхід індивідуальний, все залежить від обладнання. Доставку і її вартість прораховуємо індивідуально.

     МОНТАЖ обладнання:  Кваліфікований персонал, якісний досвід управління проектами і наявність необхідної технічної бази спеціального монтажного обладнання дає нам можливість гнучко реагувати на зовнішні обставини, пов’язані з реалізацією проекту, залишаючись при цьому в рамках термінів і бюджету проекту в цілому. Здійснюємо повний цикл будівельно-монтажних робіт різної складності , а також виконує роль генерального підрядника у процесі будівництва «під ключ».

     АВТОМАТИЗАЦІЯ та електромонтажні роботи: ми пропонуємо повну автоматизацію комплексу з можливістю управління ним віддалено,  щити управління , системи управління транспортним устаткуванням, електрообладнання, силові мережі, заземлення й грозозахист, освітлення та ін.

ПУСКОНАЛАДКА. Наші фахівці забезпечать швидке і якісне проведення пусконалагоджувальних робіт на об’єктах будь-якої складності.

СЕРВІСНЕ і обслуговування: об’єктів здійснюється 24 години 365 днів!

Ми пропонуємо Вам комплекс послуг з визначення потреби клієнта, пошук оптимальних рішень, концептуальну розробку проекту і його матеріальне втілення у вигляді готового обладнання та монтажних робіт.

     Будуємо і сам об’єкт (приміщення) та технологічне обладнання а саме: свиноферми, птахоферми, елеватори, комбікормові і преміксові заводи, ангари безкаркасні і каркасні, молочно-товарні ферми, птахоферми, склади, бойні, м’ясокомбінати, виробництво продуктів, переробка олійних, насіннєві заводи, мукомельне обладнання,  обладнання альтернативних видів палива,   інші інфраструктурні об’єкти, обладнання і матеріали. Беремо на себе організацію будівництва об’єкту «під ключ»!

     Пропонуємо Вам готові рішення і проекти і будуємо об’єкти сільського господарства, тваринництва і харчової промисловості «під ключ»!

Друк на дисках