Обладнання для свинарства

Обладнання для СВИНАРСТВА

Розведення свиней є прибутковим бізнесом. Кожне господарство яке використовує новітні технології отримує високу економічну ефективність, що дозволяє з мінімальними витратами отримувати максимальний результат. Адже приріст у вазі у свиней при правильному годуванні і змісті досягає до півкілограма на добу, а свиноматка здатна народити до 18 поросят за раз і приносити приплід до 7-8-ми раз за життєвий цикл. Для забезпечення максимальної продуктивності потрібне спеціальне якісне обладнання для свиноферм.

Асортимент нашої продукції охоплює усі аспекти сучасного свинарства. Ми пропонуємо як прості системи утримання, так і установки для роздавання корму з комп’ютерним управлінням, а також обладнання для регулювання мікроклімату, інтелігентного очищення відпрацьованого повітря.

Апартане обладнання та програмне забезпечення для управління підприємством доповнюють ряд пропонованого обладнання.

Наша компанія ТОВ «Агробестселлер» працює з багатьма українськими та європейськими виробниками і пропонує Вам купити обладнання для свинарства  від німецького підприємства «Big dutchman» лідера по виробництву обладнання в Світі  та Україні. Або обладнання українського виробництва  компаній ТОВ «Варіант Агро Буд» і інших українських і європейських підприємств які виготовляють окремі одиниці обладнання.

Пропонуємо Вам: Станки для осіменіння, Щільова підлога, Станки для опоросу, Бокси для групового утримання, Годівниці, Поїлки, Система гноєвидалення, Мікроклімат, Кормороздача, освітлаення ферм, встановлення вентеляторів, гноєвидалення, лагуни, засоби для усеннення смороду гною, комбікорма, і багато іншого.

Спіпраця з партнерами, поєднання досвіду відомих Світових виробників і технології кращих українських дозволяє нам створити для Вас сучасну свиноферму, яка відповідає всім європейським вимогам і стандартам.

     Ми будуємо СВИНОФЕРМИ «під ключ»!

 

УТРИМАННЯ СВИНОМАТОК     ДОРОЩУВАННЯ ПОРОСЯТ ВІДГОДІВЛЯ СВИНЕЙ  
 
ІНДИВІДУАЛЬНІ СТАНКИ ДЛЯ СВИНОМАТОК  ГРУПОВІ СТАНКИ ДЛЯ СВИНЕЙ СТАНКИ ДЛЯ ОПОРОСУ  
 
        
       

Друк на дисках