Обладнання для комбікормових заводів

Обладнання для комбікормових  заводів

            Обладнання для комбікормових  заводів

Наша компанія ТОВ «Агробестселлер» пропонує Вам купити готовий  комбікормовий чи преміксовий завод. Ми пободуємо вам «під ключ» комбікормовий завод або окремі лінії і вузли для будівництва комбікормовго заводу  від Голанської компнвнії Van Aarsen (Нідерланди)  – Світового лідера по виробництву обладнання для комбікормових і преміксових заводів. Наша компанія разом з партнерами є офіційним дистриб’ютором цієї компанії.

    Компанія VanAarsen — є провідною компанією з розробки та виготовлення обладнання для підприємств кормової галузі. На сьогоднішній день Van Aarsen з успіхом застосовує у всьому світі свій більш ніж 60-ти річний досвід. Компанія Van Aarsen — це Нідерландське підприємство, яке в даний час переросло в міжнародний концерн з діяльністю більш ніж в шістдесяти країнах.

     Переваги голандського обладнання:

 • Високоякісні рішення у виготовленні комбікорму
 • Відмінне співвідношення ціни і якості
 • Конструювання, проектування, виготовлення новаторських машин для виробництва корму. 
 • Монтаж обладнання. Комплексна автоматизація заводу.
 • Проектування об’єктів сільськогосподарського комплексу, інжиніринг.
  ● Сервісне обслуговування заводів, обладнання і машин.
 • Керуючись глибокими знаннями технології і своїм великим досвідом, ми підберемо з вами оптимальне рішення.
 • Разом з вами ми прийдемо до конкретного узгодженим розуміння функціоналу машин і установок з керуванням технологією.
 • Ми гарантуємо відмінну якість і надійні машини з тривалим терміном служби і високими експлуатаційними характеристиками, що поєднують «в одному флаконі» наші знання і досвід з усіх дисциплін.
 • Гарантуємо! Продуктивність. Кількість рецептів. Здоров’я та безпека. Безпека корми. Енергоефективність. Місцеві кліматичні умови. безперебійність
 • Для нас дуже важливі уважний підхід і співпрацю з вами.
 • Ми координуємо весь проект, від концепції до реалізації, силами свого персоналу.
 • Ми вважаємо дуже важливим поширення знань і постійні інновації для досягнення максимальних виробничих показників і вдосконалення рішень, сьогодні і в перспективі.

Компанія Van Aarsen  пропонує виготовлення обладнання для розсипного і гранульованого корму для заводів від 5 т / год і понад 150 т / год

Дуже широкий асортимент продукції, обладнання і технологій.

Пропонуємо Вам побудувати комбікормовий завод «під ключ» :

— комбікорм для свиней

— комбікорм для ВРХ

— комбікорм для курей

— комбікорм для свиней

— комбікорм для риби і інші.

     Асортимент обладнання (машини) включає: вагові дозатори, молотковідробарки, змішувачі, кондиціонери, гранулятори, охолоджувачі, напилювачі, подрібнювачі, п,росіювачі, бестарная відвантаження, накопичувальне обладнання, автоматизація.

     Van Aarsen розробляє, виробляє і поставляє в усі куточки світу сучасне обладнання і цілі комбікормові заводи для виробництва кормів для тварин. Серед наших замовників субпідрядники та комерційні виробники кормів, а також виробники преміксів і концентратів.

    Якщо ви обирете високоякісне обладнання і технології Світового лідера по комбікормовому обладнані компанію Van Aarsen наше підприємство ТОВ «Агробестселлер» допоможе вам підібрати правильно обладнання і технологію та побудує Вам комбікормовий завод !під ключ»!!!

     Якщо ви думаєте як побудувати комбікормовий завод з технологія компанії Van Aarsen і зекономити від вартості повного комплекту обладнання, то ми зможемо запропонувати комбінацію обладнання де основне технологічне від Van Aarsen а допоміжне від Українських виробників.

   Такі проекти вже є реалізованими на Україні і при потребі можемо показати готові об’єкти, що Ви змогли побачити завод в дії і почути відгуки тих господарів які вже користуються нашим обладнанням.

      Реальним клієнтам, при бажанні, можемо організувати візит на завод Van Aarsen в Нідерландах.

     Чому вам потрібно обрати наше обладнання і технології?

Без корму тваринам не вижити. Це безсумнівний факт.

Корм життєво необхідний.

Корм — це ріст.

Корм — це прогрес.

Корм дає життя, і ми це знаємо!

     Ми будуємо комбікормові заводи «під ключ»!

 

Друк на дисках