Елеватори і зерносховища

Одним з основних напрямків діяльності нашої компанія ТОВ «Агробестселлер»  є продаж силосів для зберігання зерна та іншого елеваторного обладнання. 

А також надаємо інжиніринг, проектування, будівництво, монтаж обладнання для комплексів по зберіганню та обробці зернових. Ми пропонуємо комплекс послуг з визначення потреби клієнта, пошук оптимальних рішень, концептуальну розробку проекту і його матеріальне втілення у вигляді готового обладнання та монтажних робіт.

З чого почати, якщо Ви переконалися в тому, що Вам необхідні потужності зі зберігання зерна? Важливо розуміти, що будівництво елеватора це не дешеве захід. Його вартість залежить як від бажаної кількості тонн зберігання продукту, так і від того, яким обладнанням Ви його будете комплектувати. Будь-яка розсудлива людина буде виходити з того, що йому потрібно кращу якість при мінімальній вартості. І це абсолютно логічно.

Саме тому ми працюємо з відомими світовими виробниками і українськими для того щоб запропонувати нашому клієнту широкі можливості у підборі обладнання і по ціні і якості а в окремих випадках комбінуємо обладнання різни виробників на одному об’єкті.

Ми будуємо комплекси по зберіганні зерна «під ключ»!

 

    

КОМПЛЕКСИ ПО ЗБЕРІГАННЮ ТА ОБРОБЦІ ЗЕРНА СИЛОСИ ДЛЯ ЗБЕРІГАННЯ ЗЕРНА СИЛОСИ ДЛЯ ЗЕРНА З КОНУСНИМ ДНИЩЕМ СИЛОСИ ДЛЯ ЗЕРНА З ПЛОСКИМ ДНИЩЕМ
ЕКСПЕДИЦІЙНІ СИЛОСИ СИЛОСИ ДЛЯ КОМБІКОРМІВ  ЗЕРНОСУШАРКИ ЗЕРНОСУШАРКА СТАЦІОНАРНА, ТИП GDT (Riela) 
 ЗЕРНОСУШАРКА МОБІЛЬНА ПРЯМОТОЧНА, ТИП GDT  (Riela)

ЗЕРНОСУШАРКА МОБІЛЬНА РЕЦИРКУЛЯЦІЙНА, ТИП GTR  (Riela)

ЗЕРНОСУШАРКА ПОДОВА ПРОМИСЛОВА, ТИП RST  (Riela)

ЗЕРНОСУШАРКА Brice-Baker (KMZ Industries)

 ЗЕРНООЧИСНІ МАШИНИ  ЗЕРНООЧИСНА МАШИНА AIR-SEED  (Riela)

ЗЕРНООЧИСНА МАШИНА PROF-SEED  (Riela)

 

ПЕРЕСУВНА ЗЕРНООЧИСНА МАШИНА PROF-SEED MOBIL  (Riela)

Сепаратори (KMZ Industries)

 ТРАНСПОРТНЕ ОБЛАДНАННЯ

ЗЕРНОВІ НОРІЇ (Riela)

СТРІЧКОВІ ТРАНСПОРТЕРИ (Riela)

СКРЕБКОВІ ТРАНСПОРТЕРИ (Riela)

 ТРАНСПОРТНІ ШНЕКИ (Riela)  ДОПОМІЖНЕ ОБЛАДНАННЯ  ЗАВАЛЬНА ЯМА

СКЛАДИ НАПОЛЬНІ  (Riela)

 ЕЛЕКТРООБЛАДНАННЯ ТА АВТОМАТИКА    
   

Друк на дисках