Альтернативні видів палива

Альтернативні видів палива

      Альтернативні видів палива

     Наша компанія ТОВ «Агробестселлер» співрацює з українськими виробникаами обладнання для альтернативних видів палива. При виготовленні виробів використовуються високоякісна легована жаростійкий сталь європейського виробництва, високоякісна котельна сталь, жаростійкий легований чавун, шамотні вироби та високоякісні теплоізоляційні і ущільнювачів європейського виробництва.

     Пропонуємо Вам обладннання і монтаж на території замовника, наладку і запуск обладнання, навчання та подальші консультації персоналу, гарантійне і післягарантійне обслуговування і ремонт.

     Є багато реалізованих обєктів по території України і при потребі ви зможете подивитися як виглядає і працює наше обладнання.

Ми пропонуємо вам широкий асортимент продукції:

     Бізнес, який стрімко і неухильно рухається вперед, вимагає конкурентних переваг. З огляду на потреби наших клієнтів, ми співпрацюємо з виробниками які вже більше 10 років на ринку України і професійно розробляють та створють промислове теплогенеруюче і зерносушильне обладнання і при цьому економить паливо.

        Ми пропонуємо Вам такі напрямки обладнання:

     Теплогенератори

     Цей вид обладнання, функцією якого є отримання теплової енергії шляхом спалювання різного палива. Залежно від виду палива, що спалюється (палива, на яке буде в зорієнтований замовник) ми  можемо Вам запропонувати наступне обладнання:

     Теплогенератори серії ТПГ для спалювання фракційного палива до 50 мм (відходи сільгосп виробництв, лушпиння соняшнику, сої, гречки і т.п.)

      Теплогенератори на дровах серії ТГД, паливом для яких є кусковий матеріал, такий як дрова, обзел, відходи меблевої та деревообробної промисловості та інше.

Пелетні пальники, здатні спалювати дрібнофракційних паливо розміром до 20 мм: пелети, лушпиння сільгосп культур, тирса та ін.

     Водогрійні твердопаливні котли

    Водогрійні котли служать для підігріву води, яка використовується в системах опалення офісних і виробничих приміщень, теплиць, ферм і т.д.

     Водогрійні котли серії ВДТ використовують всілякі тверді види палива: дрова, торф, вугілля, відходи деревообробного виробництва і т.д. Котли серії ВДТ виготовлені згідно передовим інженерним і технологічним вимогам, тому мають високі експлуатаційні показаннями.

     Котли серії ВДТ — це високотехнологічне обладнання, обслуговування і догляд за яким зведені до мінімуму за рахунок впровадження в конструкцію ряду передових інженерних рішень.

      Котли для нагріву повітря

     Вид обладнання для нагріву чистого вторинного повітря до температури 1200С.

Котли цієї категорії одночасно виконують дві функції: спалювання палива та здійснення рекуперативного теплообміну.

В котлах серії КСП як паливо використовується тюкована солома, в котлах серії ТВК і КДП — кусковий матеріал (дрова, брикет, вугілля, торф і т.д.).

Котли серії ТВК використовуються в основному в місцях з невеликою витратою повітря (до 15 000 м3 / год).

     Котли серії КДП і КСП — це повноцінні високопродуктивні промислові котли з вбудованим жаротрубним теплообмінником. Котли даної серії часто використовують в технологічному ланцюжку сушки з витратою гарячого повітря від 20 000 до 80 000 м3 / год.

     Зерносушарки бункерні циркуляційні

Устаткування призначене для сушіння всіх видів сільськогосподарських зернових культур.

У зерносушарках серії СБЦ процес сушіння здійснюється при постійному русі (рециркуляції) матеріалу, що в значній мірі покращує якість і рівномірність процесу.

     Наявність механізму мішалки виключає повною мірою залягання і сход матеріалу по куту природного укосу.

   Ми розуміємо, що сьогоднішня мета фермерів і підприємців — зменшити складову собівартості продукції, пов’язану з дорожнечею традиційних енергоресурсів.

    Наша компанія допоможе Вам досягти цієї мети  — вирішити проблеми енергозабезпечення малого і середнього бізнесу, зменшити енергозалежність від основних енергоносіїв.

   Пропонуємо обладнання для альтернативних видів палива і монтаж «під ключ»!

 

ТЕПЛОГЕНЕРАТОРИ НА ТВЕРДОМУ ПАЛИВІ серії ТПГ ТЕПЛОГЕНЕРАТОРИ НА ДРОВАХ серії ТГД Вертикальні ПОВІТРЯНІ теплообмінних серії ВОТ-ВЖ Горизонтальні ПОВІТРЯНІ ТЕПЛООБМІННИКИ серії ВОТ
ВОДОГРІЙНІ ТВЕРДОПАЛИВНІ КОТЛИ серії ВДТ КОТЛИ ТВЕРДОПАЛИВНІ ДЛЯ НАГРІВУ ПОВІТРЯ серії ТВК Котла на соломі ДЛЯ НАГРІВУ ПОВІТРЯ серії КСП КОТЛИ НА ДРОВАХ ДЛЯ НАГРІВУ ПОВІТРЯ серії КДП
 СМЕСИТЕЛИ-іскрогасники ДЛЯ НАГРІВУ ПОВІТРЯ серії ІГС  ЗЕРНОСУШИЛКИ бункерні циркуляційні  Пеллетні пальники  ТРУБИ ДИМОВІ ФЕРМЕРСЬКІ

 

 

 

Друк на дисках